Думи мої, думи мої...

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка художня література Українська література школярам і абітурієнтам поезія література
Думи мої, думи мої...
Опис:
До видання увійшли вибрані поезії та поеми Т. Г. Шевченка – людини, яка воістину вистраждала свої злети, свої одкровення, людини, яка по крутизнах життя піднеслась до вершин мудрості на верхогір'я людського духу.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Бізнес курс англійської мови Основи здоров'я. Конспекти уроків. 3 клас Вступне слово для читачів із ворожих таборів. Листи до братів-хліборобів Малоросійство. Нариси з історії нашої культури Україна між сходом і заходом. Формування українського народу й нації Пропащий час. Література українська, проскрибована урядом російським

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.