Дві жінки Альберта

/ Паперові книги
художня література Українська література сучасна проза
Дві жінки Альберта
Опис:
Видатний письменник, літературний критик, член Нью-Йоркської групи Богдан Бойчук представляє українському читачеві роман, в якому історія одного подружжя перетворюється на історію про довгу путь людини у пошуках кохання, своєї ідеальної половини, гармонії всередині себе, про пошук, що пролягає через еротичність i духовність любові та не завершується у цьому світі.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Кругом світу за 80 днів Таємний сад Афоризми. Велика книга мудрості Таємниче полум'я цариці Лоани 100 казок. Найкращі українські народні казки. Том 3 Трон. Спадок. Подарунковий набір (книга+DVD)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.