Две тактики социал-демократии в демократической революции

/ Паперові книги
суспільство. держава. філософія політіка. держава політологія. політичні мемуари
Две тактики социал-демократии в демократической революции
Опис:
Вниманию читателей предлагается работа основателя Советского государства В.И.Ленина, написанная в июне-июле 1905 г., в период первой буржуазно-демократической революции в России, происходившей в эпоху империализма.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Ґендер. Виклики та загрози Україна між Сходом і Заходом. Про витоки і суть російсько-української війни 2014 р. Бойовий статут сухопутних військ. Частина ІІ. Батальйон, рота Рефлексивна соціологія. Частина ІІ. Чиказький воркшоп Положення про корабельну службу у Військово-Морських Силах Збройних Сил України Самостійна Україна. Справа української інтелегенції

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.