Дзеркала ідентичності. Дослідження з історії уявлень та ідей в Україні XVI – початку XVIII століття

/ Паперові книги
Україна історія суспільство. держава. філософія філософія окремі проблеми і категорії філософії
Дзеркала ідентичності. Дослідження з історії уявлень та ідей в Україні XVI – початку XVIII століття
Опис:
До нової книжки чільного українського історика, професора Києво-Могилянської академії Наталі Яковенко ввійшли вибрані статті про формування ідентичностей, особливості світосприйняття, концепції «правильної» влади і шляхетського обов’язку в ранньомодерній Україні.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Націократія 370 днів у камуфляжі. Записки артилериста Київ - місто каштанів. Фотоальбом Революція 1917 року: французький погляд. 100 років тлумачень і репрезентацій Історія козацтва. Після зруйнування Запорозької Січі Радянський рух Опору в Україні: організація, легітимізація, меморіалізація (1941-1953)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.