Экспресс-диагностика в детском саду (комплект из брошюры и 42 диагностических карт)

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка педагогам вихователям наочні та роздаткові матеріали
Экспресс-диагностика в детском саду (комплект из брошюры и 42 диагностических карт)
Опис:
Комплект материалов предназначен для экспресс-диагностики развития психических процессов у детей дошкольного возраста. Для диагностики используются классические методики, позволяющие выявить уровень интеллектуального развития, произвольности, особенности личностной сферы.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Російсько-український словник. 160 тисяч слів Мандруємо Україною Таємний агент Микола Гоголь Іспансько-український словник. Українсько-іспанський словник. 440 000 слів і словосполучень Італійсько-український словник. Українсько-італійський словник. 440 000 слів і словосполучень Французсько-український словник. Українсько-французський словник. 430 000 слів і словосполучень

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.