Экспресс-диагностика в детском саду (комплект из брошюры и 42 диагностических карт)

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка педагогам вихователям наочні та роздаткові матеріали
Экспресс-диагностика в детском саду (комплект из брошюры и 42 диагностических карт)
Опис:
Комплект материалов предназначен для экспресс-диагностики развития психических процессов у детей дошкольного возраста. Для диагностики используются классические методики, позволяющие выявить уровень интеллектуального развития, произвольности, особенности личностной сферы.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Дошколярик. Кроки зростання. Навчально-методичний комплект для дітей 4-6 років Навчалочка. Підготовка до школи Тести з англійської мови для малюків від 5 років Дім, що його спорудив собі Джек Тексти для вдумливого читання. Англійська мова. 10 клас Тексти для вдумливого читання. Англійська мова. 8 клас

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.