Экстремальная растяжка. Раздвигая границы возможного

/ Паперові книги
здоров'я. фітнес. правильне харчування спорт та активний відпочинок фітнес. фізичні вправи аеробіка. шейпінг загальна фізична культура фітнес програми street workout
Экстремальная растяжка. Раздвигая границы возможного
Опис:
Загляните в любой тренажерный зал, и вы, скорее всего, увидите силовые тренировки, аэробику, велотренажеры, посмеетесь над тем как люди бог знает что вытворяют на раскачивающейся кор-платформе.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Дорогоцінна енциклопедія правильного харчування Смачна енциклопедія низькокалорійних страв Розвиваємо у дитини вміння бачити. Від народження до 6 років Універсальна енциклопедія лікувального й оздоровчого масажу Добрий зір для дорослих і дітей Їжа чемпіонів від героїв футболу!

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.