Энциклопедия современной женщины

/ Паперові книги
краса, імідж, стиль
Энциклопедия современной женщины
Опис:
«Энциклопедия современной женщины» - книга, которая станет настольной у любой представительницы прекрасного пола. Советы и рекомендации лучших специалистов в своей области научат ухаживать за своей внешностью и здоровьем, диетологи подскажут, как организовать здоровое питание, стилисты подскажут, как подобрать прическу и макияж под тип внешности.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Історія моди. Ілюстрована енциклопедія від давнини до наших днів Нариси з історії костюмів Біблійні секрети краси Ні туди і ні сюди без моєї бороди Українські народні головні убори Гуцульські вишивки Карпат. Мистецтво геометричного орнаменту і колориту. Альбом 4. Астральний (зоряний) орнамент

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.