Фаворит. Американская легенда

/ Паперові книги
художня література сучасна проза проза. жанри і течії проза про тварин
Фаворит. Американская легенда
Опис:
• Бестселлер New York Times • Финалист National Book Critics Circle Award • Обладатель ежегодных наград Book Sense Book и William Hill Sports Book Низкорослый кривоногий жеребец по кличке Сухарь, почти два сезона прозябавший на последних строчках списка скаковых лошадей, и полуслепой жокей-неудачник, кочующий с места на место… На центральном ипподроме Калифорнии в провале такой команды никто не сомневался.

Доступні формати:

TXT RTF PDF FB2 EPUB папір

читайте також:

Пам'ятниці предків Хорватська мозаїка. Сучасна проза Зелений Генріх Відьмак. Меч призначення Відьмак. Останнє бажання Прощання в Парижі та інші тексти

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.