Философия космической эпохи

/ Паперові книги
суспільство. держава. філософія філософія окремі проблеми і категорії філософії
Философия космической эпохи
Опис:
В своих работах выдающийся ученый, изобретатель, основоположник современной космонавтики К.Э.Циолковский пытается найти ответ на вопрос: "Есть ли высшие силы, есть ли первопричина всех вещей и явлений?" И уверенно, доказательно, безо всякой мистики, основываясь только на данных точной науки, отвечает: "Конечно есть, это сама Вселенная".

Доступні формати:

папір

читайте також:

Розмови з Єжи Новосєльським про мистецтво Наша епоха. Діалог Доманська Е. Історія та сучасна гуманітаристика: дослідження з теорії знання про минуле Одноденна держава: Свідчення англійського очевидця про події Карпатської України Міти метаморфоз, або Пошуки доброго світу Греки, араби і ми. Дослідження ісламофобії в гуманітарних науках

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.