Фінансовий облік. Практимум

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам економіка. управління. бізнес фінанси. банківська справа
Фінансовий облік. Практимум
Опис:
У навчальному посібнику з усіх тем дисципліни «Фінансовий облік» наводяться основні терміни та визначення, практичні завдання для аудиторних занять та самостійної підготовки студентів, тести для контролю рівня засвоєння теоретичного матеріалу, контрольні питання для проміжного та підсумкового контролю знань.

Доступні формати:

папір

читайте також:

В’язанка коломийок. Пісенник Вивчення алгебри у 9 класі. Посібник для вчителя Дитина і навколишній світ. Рідна природа. Середня група Калейдоскоп цікавих шкільних свят Математика. Перші кроки. Робочий зошит для підготовки дитини до школи Педагогіка

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.