Фінансування економічного розвитку

/ Паперові книги
бізнес, гроші, економіка економіка історія економіки
Фінансування економічного розвитку
Опис:
У книзі йдеться про нові ефективні способи фінансування економічного розвитку реґіонів, зокрема обліґації промислового розвитку, оптимізацію оподаткування, створення офіційних та неофіційних ринків і фондів ризикового капіталу, вироблення нових програм фінансування розвитку (наприклад програми створення корпорацій для розвитку районів, ринок яких перебуває на грані краху).

Доступні формати:

папір

читайте також:

Спринт. Вирішуйте складні завдання і тестуйте нові ідеї за п'ять днів Економiка ХХІ Різнобарвний менеджмент Стань сильнішим Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива Стратегія Блакитного Океану. Як створити безхмарний ринковий простір і позбутися конкуренції

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.