Фитотерапия против остеохондроза и заболеваний суставов

здоров'я. фітнес. правильне харчування дієта. схуднення здорове харчування
Фитотерапия против остеохондроза и заболеваний суставов
Опис:

Дорогие читатели! С помощью простых рекомендаций и рецептов, собранных в этой книге, вы сможете быстро и эффективно справиться с обострением остеохондроза, если он у вас уже есть, и предупредить этот неприятный недуг, если он еще не заявил о себе.

Кроме того, книга познакомит вас с различными заболеваниями суставов. Вы узнаете, как правильно питаться, чтобы не заболеть; какие существуют методы очищения суставов; приемы массажа и оздоровительные гимнастики; что такое гирудотерапия и как ею лечатся; как использовать настои и травяные сборы.

Доступні формати:

TXT FB2 EPUB MOBI

читайте також:

Актуальна гінекологія: від лікаря до пацієнта Гімнастика та активний спосіб життя в період вагітності Відновлення жінки після вагітності та пологів Цукровий діабет Офтальмологія. Підручник Народна медицина і магія українців

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.