Фізична культура. Конспекти уроків. 2 клас

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка педагогам учителям фізичний розвиток
Фізична культура. Конспекти уроків. 2 клас
Опис:
Пропонований посібник містить плани-конспекти уроків з описом рухливих ігор та орієнтовними комплексами вправ з предмета “Фізична культура” для 2-го класу загальноосвітніх шкіл.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Вивчаемо українську мову. Унiверсальний посiбник Математика для 9-11 класів. Довідник школяра і студента Тіні забутих предків та інші твори Здолавши півшляху життя земного... "Божественна Комедія" Данте та її українське відлуння Логіка пам'ять та увага. Курс з розвитку мислення для дошкільнят Розстріляне Відродження. Шедеври української репресованої драматургії

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.