Флеш-картки для вивчення англійської мови. А2 Pre-Intermediate. Орієнтуюся в побуті

/ Паперові книги
вивчення мов світу підручники, посібники
Флеш-картки для вивчення англійської мови. А2 Pre-Intermediate. Орієнтуюся в побуті
Опис:
1024 двосторонні друковані флеш-картки для вивчення англійської мови. Рівень A2 Pre-Intermediate Як це працює? English Student розроблена за методом Себастіана Лайтнера, який передбачає мінімум 5 повторень вивченого матеріалу, кожен раз в довшому періоді часу.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Польсько-український, українсько-польський словник Розмовник українсько-грецький Сучасний українсько-російський російсько-український словник-довiдник. 42 000 слiв і виразів Українсько-французький розмовник Новий англо-український україно-англійський медичний словник Сучасний італійсько-український українсько-італійський словник. 42 000 слів

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.