Французька мова. Усі розмовні теми

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка школярам і абітурієнтам іноземні мови французька
Французька мова. Усі розмовні теми
Опис:
Тематичний посібник має допомогти у розвитку навичок усного монологічного і діалогічного мовлення. Книга розрахована на широке коло читачів і стане в нагоді вчителям, учням усіх типів шкіл, абітурієнтам і всім тим, хто прагне опанувати французьку мову самостійно.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Навчальні програми для ЗНЗ з навчанням українською мовою. 1-4 класи Навчання грамоти в 1 класі. Посібник для вчителя Готуємося до уроків природознавства у 1 класі. Посібник для вчителя Уроки з основ здоров'я в 1 класі. Посібник для вчителя Бойове мистецтво гуцулів Логіка для малят

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.