Gedichte (нім.)

/ художня
поезія
Gedichte (нім.)
Опис:
Schewtschenko, Taras Gedichte: begleitet von Wiedergaben aus seinem kunstlerischen Schaffen / T. Schewtschenko. - Kiew : "Prime-M", 2002. - 205, [3] S. : кольор. іл., портр.

Цей збірник поезій Шевченка німецькою мовою включає не тільки поетичної твори Тараса Григоровича, а і зразки його художньої творчості. Книжка видана в рамках довгостроково грандіозного проекту «Шедеври Шевченка».
Проект “Шедеври Шевченка” приурочено до двохсотріччя з дня народження поета, яке 2014 року, певно, відзначатиме вся планета. Спочатку з’явилася перша збірка вибраних поем Тараса Шевченка в перекладі англійською, прикрашена 60 репродукціями його найвідоміших малярських робіт (київське видавництво “Прайм”). До вашої уваги томик німецькою. Попереду — видання кобзаревих дум, віршів, поем французькою, іспанською, італійською, слов’янськими, східними та іншими мовами.

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Вібропростір Відшукування сутей Твори (збірка) Фауст. Лірика Мав'є Орна

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.