Геометрія в таблицях і схемах

/ Паперові книги
наука і техніка навчальна література. педагогіка школярам і абітурієнтам математика геометрія
Геометрія в таблицях і схемах
Опис:
Структурно-змістовна повнота матеріалу посібника, поданого у наочній формі у вигляді таблиць і схем, гарантує: необмеженість можливостей самостійного опрацьовування учнями наведеного матеріалу; систематизацію і поглиблення знань з геометрії; якісну підготовку до державної підсумкової атестації та випускних і вступних іспитів.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Рассказ предка. Паломничество к истокам жизни Марсианин. Как выжить на Красной планете Почему наш мир таков, каков он есть. Природа. Человек. Общество Космос. Эволюция Вселенной, жизни и цивилизации Brief History of Time В интернете кто-то неправ! Научные исследования спорных вопросов

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.