Гетто в Умані

художня література Українська література поезія
Гетто в Умані
Опис:

«Гетто в Умані» Миколи Бажана — експресіоністична поема, в якій автор піднімає болючу тему нелюдської жорстокості німців до євреїв під час Другої світової війни.

Світову славу письменнику принесли твори «Будівлі», «Гофманова ніч» «Нічні концерти», «Гетто в Умані», «Розмова сердець», «Дорога», «Політ крізь бурю», «Безсмертя», «Данило Галицький», «Нічні роздуми старого майстра» тощо.

Микола Бажан — український поет, культуролог, енциклопедист, творив здебільшого у експресіоністично — бароково — романтичному стилі.

Доступні формати:

PDF FB2 EPUB MOBI

читайте також:

Посланник смерти. В 2 книгах. Книга 1 Посланник смерти. В 2 томах. Том 2 Операция "Святой" Прощание в Дюнкерке Ошибка генерала Бургхардта Под крыльями - Берлин

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.