Главное внимание главным вещам. Жить, любить, учиться и оставить наследие

/ Паперові книги
кар'єра. пошук роботи саморозвиток. мотивація мета. мрія мотивація успіх навички. вміння лідерство. менеджмент щастя тайм менеджмент відносини
Главное внимание главным вещам. Жить, любить, учиться и оставить наследие
Опис:
Эта книга о том, почему возникает разрыв между тем, на что мы тратим время, и тем, что для нас действительно важно, и почему стремление к продуктивности не приносит удовлетворенности.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Пекельний тиждень. Сім днів на повну силу Кмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесі Стратегії і тактики спілкування Як управляти своїм босом Працюй чотири години на тиждень. Нова психологія успіху Серія класики Harvard Business Review (комплект із 4 книг)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.