Голос крові (збірка)

/ художня
поезія
Голос крові (збірка)
Опис:
Скарбниця української поетичної літератури поповнилася новим епатажним виданням «Голос Крові». Збірка умістила на своїх сторінках різноманітні вірші 7 авторів з різних регіонів України, які до початку створення даного проекту не були знайомі між собою. Вона відбиває різні аспекти людського буття: від притаманного українській душі — голосу протесту та боротьби із несправедливістю до глибинних та сакральних аспектів українського духу. На її полум’яних віршованих рядках ви у новому світлі побачите оточуючий світ та торкнетесь до світу де керують інші закони буття. Сподіваємось, що дана збірка зможе розпалити у вашій душі новий вогонь та прагнення боротьби за волю і честь України та її народу.
Автори: Юрій Руф (Львів), Арсеній Білодуб (Київ), Сергій Скальд (Чернівці), Дмитро Савченко (Київ), Діана Камлюк (Київ), Ольбег Рарог (Корсунь), Максим Степовий (Кривий Ріг)

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Твори. Том 01. Лірика Твори. Том 02. Лірика Біденко і літери. Вірші Солдати мого леґіону Слова. Роман у віршах Стежка крізь безмір. Сто німецьких поезій (750 -1950) (укр./нім.)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.