Grammaire Progressive du Francais Niveau Avance

/ Паперові книги
вивчення мов світу
Grammaire Progressive du Francais Niveau Avance
Опис:
Грамматика для студентов уровня Advanced. В пособии представлены грамматические правила и соответствующие им итоговые упражнения, которые помогают комплексно усвоить полученные знания.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Полный словарь лингвистических терминов Современный испанский язык. Словарь-справочник лексико-грамматических трудностей Большой орфографический словарь русского языка. Более 50 000 слов и словосочетаний Англійська мова за 4 тижні. Інтенсивний курс англійської мови (+ CD-ROM) Новый деловой английский Італійська мова за 4 тижні. Інтенсивний курс з італійської мови (+ CD)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.