Грузинское вино: ренессанс

вивчення мов світу підручники, посібники
Грузинское вино: ренессанс
Опис:

Прежде всего эта книга для потребителя. То есть конечного адресата стараний винодела. Вокруг нет недостатка в справочной литературе для винных критиков, сомелье, импортеров, но есть нюанс — это к профессионалам. По сути, перед вами алкогольный гид, навигация в среде современного грузинского виноделия. Здесь же — об истории грузинского вина, уникальных технологиях его производства, посещении винных хозяйств, вкусовых нюансах напитков… И несколько застольных историй — Грузия, куда без этого.

Доступні формати:

TXT FB2 EPUB MOBI

читайте також:

Він та Вона. Граматика кохання / He and She. Grammar of Love Німецько-український словник в малюнках для дошкільнят Німецько-український, українсько-німецький словник. 6000 слів та виразів Французько-український, українсько-французький словник. 6000 слів і виразів Новий українсько-англійський юридичний словник. Близько 50 000 термінів / New Ukrainian-English Law Dictionary Сучасний іспансько-український українсько-іспанський словник. 42 000 слів і виразів

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.