ГУЛАГ і світло театру. Листи із зони Сергія та Анни Радлових (1946-1953)

/ Паперові книги
художня література Українська література класична проза
ГУЛАГ і світло театру. Листи із зони Сергія та Анни Радлових (1946-1953)
Опис:
Увага автора книги, члена-кореспондента Академії мистецтв України, доктора мистецтвознавства, заслуженого діяча мистецтв України Валерія Гайдабури зосереджена на останньому трагічному періоді життя відомого російського радянського театрального режисера, який завоював славу в 20-30-ті роки минулого століття, Сергія Ернестовича Радлова і його дружини, поетеси й перекладачки, яка дала нове звучання трагедіям Шекспіра на радянській сцені, Анни Дмитрівни Радлової.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Як Фіндус загубився Аритмія почуттів Джури. Книга 3. Джури і підводний човен Героїні та герої Першими до мене прийдуть діти Літпошта

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.