How much do I stand in rubles

психологія і взаємини тести. тестування
How much do I stand in rubles
Опис:

What prevents people from being rich? Education, heredity or evil fate? The author of the test proposes to change the internal settings from poverty to wealth. This will certainly bring tangible results. Answer honestly the questions put in the test and get honest answers. The answers are not only about your current place in this big world, but also about how to specifically «improve» your position in the area that interests you. Books of tests are well read at leisure, in company, on the road.

Доступні формати:

TXT FB2 EPUB MOBI

читайте також:

Красива і Розумна Жіночна & спортивна Як насолоджуватися своїм життям і отримувати задоволення від роботи Вікова та педагогічна психологія Психофізіологія діяльності Як здобувати друзів і впливати на людей

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.