HTML5, CSS3 и JavaScript. Исчерпывающее руководство (+ DVD-ROM)

/ Паперові книги
комп'ютерна література інтернет і web-культура електронна комерція web браузери
HTML5, CSS3 и JavaScript. Исчерпывающее руководство (+ DVD-ROM)
Опис:
В этой книге вы найдете все, что необходимо знать для создания отличных веб-сайтов. Начав с изучения принципов функционирования Интернета и веб-страниц, к концу книги вы освоите приемы создания сложных сайтов, включая таблицы стилей CSS и графические файлы, и научитесь размещать страницы во Всемирной паутине.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Проектування та дослідження комп'ютерних мереж Комп'ютерні мережі та телекомунікації Комп'ютерні методи обробки сигналів і зображень Заснування П@вутини. З чого починалася і до чого прийде Всесвітня мережа Новий цифровий світ. Як технології змінюють державу, бізнес і наше життя Знайомимось з інтернетом

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.