Я и моя семья. Пособие по детскому этикету для воспитателей детских садов и школ раннего развития

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка педагогам вихователям
Я и моя семья. Пособие по детскому этикету для воспитателей детских садов и школ раннего развития
Опис:
В данной книге представлено авторское пособие по этическому воспитанию детей дошкольного возраста. На примере подробно развернутых занятий раскрываются основные понятия о семье, о правилах поведения и общения в семье, о правах и обязанностях ребенка в семье.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Супер ГДЗ. Готові домашні завдання. 8 клас. Розв'язання вправ та завдань до всіх шкільних підручників Прихована історія американської освіти Загальна хірургія Інфекційні хвороби у дітей Латинська мова та основи фармацевтичної термінології Невідкладні стани в педіатричній практиці

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.