Я повен любові. Спомини про Олеся Гончара

/ Паперові книги
біографії і мемуари письменники, поети і сценаристи
Я повен любові. Спомини про Олеся Гончара
Опис:
Книга споминів Валентини Данилівни Гончар — це щира розповідь-сповідь вірної дружини і друга видатного письменника Олеся Гончара про нього, насамперед як про людину, і про той складний, яскравий і драматичний шлях із щасливими моментами, який їм відвела доля.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Володимир Івасюк. Перлини духовності України Микола Вінграновський. Степовий Сварог. Есе про незабутні мандри Україною з Миколою Вінграновським Оракул духа - Григорій Сковорода НОК про художню гімнастику та Ірину  Дерюгіну, Олександру Тимошенко, Олену Вітриченко, Катерину Серебрянську Заради мрії Абсолютний чемпіон

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.