Як зникнути повністю

художня література розповіді. короткі історії
Як зникнути повністю
Опис:

Збірка оповідань Олега Шинкаренка «Як зникнути повністю» являє собою свідому деконструкцію суспільних стереотипів — як ідеологічних, так і поведінкових. Засобами фантастики та абсурду автор представляє цілу галерею невротичних, самотніх, смішно трагічних і трагічно смішних персонажів, за плечима яких відкривається цілий всесвіт безглуздя, в якому наша логіка — лише системна помилка. Книжка отримала літературну премію видавництва «Смолоскип».

Доступні формати:

RTF PDF FB2 EPUB MOBI

читайте також:

Є люди. Теплі історії з Майдану Бомжі Донбасу. Homo Profugos Леся Українка. Поезія. Драматичні твори Тодось Осьмачка. Поезії. Повісті Дорогами і континентами Пожертва на світло

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.