Ефект Facebook

/ Паперові книги
бізнес, гроші, економіка комп'ютерна література маркетинг. реклама управління персоналом. кар'єра інтернет і web-культура менеджмент. лідерство самоменеджмент. зроби себе сам кар'єра. навички та компетенції саморозвиток. мотивація мета. мрія мотивація успіх навички. вміння життя бізнесмена мотивація. самовдосконалення кадровий менеджмент. планування, підбір і розвиток персоналу креативність та творчість лідерство. менеджмент лідерство брендинг. корпоративна ідентифікація зв'язки з громадськістю. pr соціальні мережі для бізнесу управлінський менеджмент. управлінчеські рішення психологія в бізнесі. ділове спілкування і етикет
Ефект Facebook
Опис:
Автор описує історію найпопулярнішої соціальної мережі світу – від її заснування до здобуття лідерських позицій.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Все в ваших руках Уволились? Поздравляем! С песней на пенсию Управление персоналом, корпоративный мониторинг, психодиагностика. Тесты для отбора персонала Как заработать в Интернете Дизайн-студия - секреты создания и успеха Ты генеральный - что теперь?

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.