Єгиптознавство

/ Паперові книги
дитяча література історія для дітей
Єгиптознавство
Опис:
Все загадки Египта в одной книге!«Египтология» – книга, покорившая вершины хит-парадов в Америке и Европе. В рейтинге издания New York Times книга находилась на первом месте 24 недели подряд, опережая Дэна Брауна!«Египтология» это не только увлекательное содержание, но и дополнительные материалы в виде красочных карт, невероятных мини-книжек, образца пелены мумии, схема пирамид, магическим глазом сфинкса, писем из Египта с открытками, фотографиями и даже багажным талоном.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Принц Венецiї Улюблені вірші Де, що і коли? Енциклопедія для допитливих Неймовірні історії про фей і принцес Ліза та її сни У світі жуків i павуків. Книжка-іграшка

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.