Економiка ХХІ

/ Паперові книги
бізнес, гроші, економіка економіка загальна економіка
Економiка ХХІ
Опис:
…Цю книгу написано для людей, що живуть в економічному світі. Взагалі-то всі ми в ньому живемо. Купуємо, продаємо, отримуємо доходи, платимо податки, на наші емоції впливають курс валют і ставка по кредитах, які, в свою чергу, залежать від наших емоцій; ми залишаємо собі заощадження на майбутнє, порівнюємо свій рівень доходу з іншими тощо.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Оригінали. Як нонконформісти рухають світ Змінюється все. Капіталізм проти клімату Капітал у XXI столітті Сила звички. Чому ми діємо так, а не інакше в житті та бізнесі Вовк з Волл-стріт Як стати і бути багатим

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.