Екзаменаційні завдання білети для підготовки водіїв категорії АВ.

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка школярам і абітурієнтам
Екзаменаційні завдання білети  для підготовки водіїв категорії АВ.
Опис:
У книзі містяться екзаменаційні завдання для кандидатів у водії транспортних засобів категорій «А» і «В». Білети призначені для перевірки знань з Правил дорожнього руху, основ безпечного керування транспортними засобами, надання першої медичної допомоги постраждалим у ДТП, а також законодавчих актів, які стосуються відповідальності за порушення Правил і безпеки дорожнього руху.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Жовтий князь Джури. Книга 1. Джури козака Швайки Гаррі Поттер і філософський камінь Василь Стус. Зібрання творів. У 12 томах. Том 1 Фінансові інструменти Інформаційні системи підприємств малого бізнесу

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.