Електронні саморобки (вид. 1984)

/ навчальна
посібник
Електронні саморобки (вид. 1984)
Опис:
Борноволоков Є. П.
Електронні саморобки: Науково-популярна книжка. Для серед, та ст. шкіл, в /Худож. оформл. В. Ю. Тернавського.— 2-ге вид., пере- роб.— К.: Веселка, 1984.— 118 с., іл.

У книжці описано близько 20 простих конструкцій радіоелектронних пристроїв, розрахованих на самостійне виготовлення малодосвідченими радіолюбителями в домашніх умовах та в радіогуртках.

Доступні формати:

PDF DJVU

читайте також:

Вибрані твори Українська Республіка галичан. Нариси про ЗУНР Берестейська унія 1596 р. Військо Богдана Хмельницького Військо Богдана Хмельницького Освободительная война украинского народа 1648—1654 гг. в латиноязычной историографии середины XVII века (рос.)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.