Еліта козацької України в пошуках політичної легітимації: стосунки з Москвою та Варшавою, 1654-1665

/ історична
праця
Еліта козацької України в пошуках політичної легітимації: стосунки з Москвою та Варшавою, 1654-1665
Опис:
Віктор Горобець
Еліта козацької України в пошуках політичної легітимації: стосунки з Москвою та Варшавою, 1654-1665. — К.: Інститут історії України, 2001. — 533 с.


У монографії досліджується проблема розвитку політичних відносин керівництва Війська Запорозького з офіційними Москвою та Варшавою в контексті пошуку ним способів легітимації політико-соціального статусу козацтва як повноправного народу політичного. Особлива увага звертається на реконструкцію структури міжнародних взаємин Центрально-Східної Європи другої половини XVII ст.; з’ясовується характер її впливу на зміст стосунків Гетьманату з російською та польською правлячими елітами.

Доступні формати:

PDF DJVU

читайте також:

Алхімія слова Альбоми. Том 1 Альбоми. Том 2 Артеґраунд. Український літературний істеблішмент Від Другого до Четвертого Універсалу Данте Алігієрі: Характеристика середніх віків. Життя поета і вибір із його поезії

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.