Есть вещи поважнее футбола

/ Паперові книги
спорт та активний відпочинок Футбол
Есть вещи поважнее футбола
Опис:
Вы когда-нибудь были футбольным болельщиком? нет? а хотели бы им стать? Книга Дмитрия Данилова - финалиста "Большой книги" и премии "НОС" - это смелая и местами очень смешная история человека, который поставил над собой эксперимент: погрузиться в мир российского футбола, изучить его вдоль и поперек, сходить на все матчи и в итоге понять: что же такое российский футбол? игра или сама наша жизнь?  Футбол чуть не стоил автору семьи и работы, но в итоге все остались целы.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Стрілецький спорт в Україні Іван Сила на прізвисько "Кротон" У пошуках Івана Сили Футбол. Україна-Польща. Книга-гра для прихильників футболу на згадку про Євро-2012 Як вижити в екстремальних умовах. Прийоми і методи, які використовує спецназ Футбол. Історія та статистика

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.