Еволюція соціальної структури населення Гетьманщини

/ історична
праця
Еволюція соціальної структури населення Гетьманщини
Опис:
Борисенко В.Й. Еволюція соціальної структури населення Гетьманщини. / В.Й.Борисенко ; Міністерство освіти України, укр. держ. педаг. університет ім.М.П.Драгоманова. – К., 1997. – 151 с.

Подається нова концепція еволкад соціальної структури населення Гетьманщини з часів Богдана Хмельницького і до ліквідації її російським урядом. Показані процеси визволення Лівобережної України від псльсько-шляхетських завойовників, формування нового соціального устрою та його еволюції в другій половині XVII ст.
Відтворено механізм перетворення соціальних груп населення в окремі стани, поступове зведення царизмом національної структури українського суспільства до загальноросійської у XVIII ст. Виявлені закономірності та особливості формування національної буржуазії та робітництва.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

«Teraturgema» Афанасія Кальнофойського як джерело з генеалогії князівських родин «Український історик»: генеза, тематика, постаті #CrimeaIsOurs. History of the Russian Myth (англ.) #КрымНаш. Історія російського міфу 100 великих чудес України Україна під большевиками (1919–1939)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.