Європейський словник філософій: Лексикон неперекладностей. Том 1

/ Паперові книги
суспільство. держава. філософія філософія окремі проблеми і категорії філософії
Європейський словник філософій: Лексикон неперекладностей. Том 1
Опис:
Перед Вами українська версія унікального твору європейських дослідників. Це перша в історії філософії спроба зібрати разом не перекладності - такі філософські слова і словосполучення, переклад яких з однієї мови на іншу створює певні проблеми.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Англійська за кермом. Інтенсивний аудіокурс (+ 4 CD-ROM) Французька за кермом. Інтенсивний аудіокурс (+ 4 CD-ROM) Практичний курс англійської мови. Advanced. Підручник для студентів четвертого курсу Народна культура українців: життєвий цикл людини. У 5 томах. Том 3. Зрілість. Жіноцтво. Жіноча субкультура Дзеркала ідентичності. Дослідження з історії уявлень та ідей в Україні XVI – початку XVIII століття Регіони великої єресі та околиці. Бруно Шульц і його міфологія

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.