Іграшковий дивосвіт. Основи моделювання м'якої іграшки

/ Паперові книги
виховання дітей. книги для батьків дозвілля та творчість дітей хобі та дозвілля дитяча література рукоділля і творчість дозвілля, творчість і хобі м'які іграшки. ляльки.
Іграшковий дивосвіт. Основи моделювання м'якої іграшки
Опис:
У виданні розповідається про основні принципи моделювання та виготовлення іграшки, а ще про те, як інколи дивно й несподівано можуть народжуватися іграшкові образи.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Горміти. Розфарбуй за зразком! Чарівна стежиночка. Хрестоматія для позакласного і сімейного читання. 1-5 класи Чарівний віночок. Хрестоматія для позакласного і сімейного читання. 1-5 класи Не нудьгуємо - граємо Військова наземна техніка Шрек назавжди. Картинки для розумної дитинки

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.