Ілюстрований атлас світу

/ Паперові книги
наука і техніка дитяча література пізнавальна література географія. науки про землю загальна географія наука
Ілюстрований атлас світу
Опис:
Атлас світу містить понад 100 карт, складених з урахуванням новітніх політичних і географічних даних, і 1000 ілюстрацій, зокрема цінних супутникових фотознімків, які дають змогу юним читачам побачити Землю у незвичному ракурсі.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Дивовижні пригоди в лісовій школі. Таємний агент Порча і козак Морозенко. Таємниці лісею "Кондор" Дивовижнi пригоди в лiсовiй школi. Загадковий Яшка. Сонячний зайчик і Сонячний вовк Квітка сонця Дивовижні пригоди в лісовій школі. Секрет Васі Кицина. Енелолик, Уфа і Жахоб`як Свято повного місяця Атлас тварин i рослин України

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.