Иммунитет ребенка и способы его укрепления

/ Паперові книги
медична література педіатрія внутрішні хвороби анатомія і фізіологія дітей і підлітків
Иммунитет ребенка и способы его укрепления
Опис:
В книге рассматриваются строение и функциональные особенности иммунной системы детей разного возраста. В доступной форме разбираются основные механизмы иммунитета и факторы, способствующие его понижению.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Рецепти здоров'я академіка Константинова. Автобіографія Акушерство і гінекологія. У 2-х книгах. Книга 2. Гінекологія Акушерство та гінекологія. У 4 томах. Том 1 Акушерство та гінекологія. Підручник у 4 томах. Том 2. Неонатологія Акушерство та гінекологія. У 4 томах. Том 3. Неоперативна гінекологія Анестезіологія та інтенсивна терапія: Підруч. для мед. ВНЗ ІV рів. акред. Затверджено МОН. Рекомендо

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.