Инструменты эффективного менеджера. 100 ключевых терминов, моделей и концепций современного менеджмента

/ Паперові книги
бізнес, гроші, економіка маркетинг. реклама маркетинг. загальні питання управління персоналом. кар'єра менеджмент. лідерство мотивація життя бізнесмена мотивація. самовдосконалення управління персоналом психологія і соціологія менеджменту
Инструменты эффективного менеджера. 100 ключевых терминов, моделей и концепций современного менеджмента
Опис:
В этой книге собрано большинство популярных схем, концепций, моделей и инструментов современного менеджмента. Все они разработаны, чтобы помочь менеджеру принимать управленческие решения на основе структурированных схем.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Інвентаризація. Практичний посібник Управління персоналом Капітал. Основні та оборотні засоби підприємства Інтелектуальна власність в рекламі, фірмовому стилі підприємства і дизайні продукту (упаковки) Основи культури і техніки мовлення. Навчальний посібник Посадові інструкції. Сільське господарство (фахівці, технічні службовці, робітники)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.