Интернет-журналистика. Практическое руководство

/ Паперові книги
комп'ютерна література суспільство. держава. філософія інтернет і web-культура змі. книжкова справа журналістика соціальні мережі для бізнесу майбутнє комп'ютерів
Интернет-журналистика. Практическое руководство
Опис:
Ценность этой книги в том, что это настоящий курс молодого бойца. Практическое руководство по тому, как стать интернет-журналистом.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Творческая обработка фотографий и специальные эффекты Интернет для женщин Фотосъемка со вспышкой. Практическое руководство Ваш гид по фотосъемке природы Самоучитель работы на ноутбуке с Windows 8 Ноутбук с Windows 8 Полное руководство 2013 ( + DVD )

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.