Иосиф Сталин. Последняя загадка

/ Паперові книги
біографії і мемуари історичні діячі
Иосиф Сталин. Последняя загадка
Опис:
Война, ее начало и действия Иосифа Сталина накануне войны не разгаданы до сих пор. Подозрительнейший из людей, не доверявший даже собственной тени, этот вечный Фома неверующий - доверился Гитлеру!? На самом деле все было куда сложнее.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Володимир Івасюк. Перлини духовності України Микола Вінграновський. Степовий Сварог. Есе про незабутні мандри Україною з Миколою Вінграновським Оракул духа - Григорій Сковорода НОК про художню гімнастику та Ірину  Дерюгіну, Олександру Тимошенко, Олену Вітриченко, Катерину Серебрянську Заради мрії Абсолютний чемпіон

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.