iPad для женщин

/ Паперові книги
комп'ютерна література домашні пристрої. самовчителі портативні пристрої. смартфони та планшети apple ipad
iPad для женщин
Опис:
Вы приобрели долгожданный iPad и хотите поскорее научиться использовать его по максимуму? Наша книга станет вашим лучшим помощником! Быстро и без лишних усилий вы научитесь пользоваться различными приложениями, сможете редактировать фотографии, пользоваться Интернетом, общаться в Facebook, ВКонтакте или Twitter, играть в обучающие или познавательные игры и, конечно же, работать и учиться, используя все возможности iPad.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Контроль та діагностика інформаційних систем Інформаційні системи і структури даних Англійсько-український  словник з математики та кібернетики. 50 000 слів Життя за доби Інтернету. Release 2.1. Інновації в комунікаціях Економічна інформатика

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.