Искусство и деньги

/ Паперові книги
суспільство. держава. філософія мистецтво. культура. Світлина філософія культурологія історія і критика мистецтва інші види мистецтва
Искусство и деньги
Опис:
Историю искусства не следует воспринимать как череду картин и скульптур или их воспроизведений в книгах, история искусства - это истории жизни талантливых людей со всеми трудностями в процессе творчества.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Теоретичні засади соціальної психології. Системний підхід Еволюція соціальної держави в Західній Європі. Історико-теоретичні  аспекти Волинські та поліські села в народних переказах. Збірник народних топонімічних переказів Західної Волині та Західного Полісся Суржик. Між мовою і язиком Клуб творчої молоді "Сучасник" (1960-1965) Історія журналістики (XVII-XX ст.)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.