Искусство и наука общения

/ Паперові книги
хобі та дозвілля художня література релігії світу християнство. біблія проза. жанри і течії духовна література релігія. духовність любов і еротика психологія і взаємини сімейні взаємини кохання. психологія любові і сексуальності
Искусство и наука общения
Опис:
Авторы по-новому освещают тему взаимоотношений между людьми. Они основываются на посылке, что люди в наше время начинают оценивать свою успешность не по материальному достатку или престижу, а потому, насколько богата подлинными взаимоотношениями их жизнь.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Дело не в размере Друзья, любовники, шоколад Сердце Зверя. Том 1. Правда стали, ложь зеркал Торпеда-оборотень Миллион миллионов, или За колёсиком Стража! Стража!

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.