Искусство в свете мудрости мистерий

/ Паперові книги
езотерика і окультизм езотеричні вчення антропософія теософія
Искусство в свете мудрости мистерий
Опис:
В настоящий том вошли лекции, которые Рудольф Штейнер читал в Дорнахе на Новый год 1914/1915 гг. Лекции проходили в столярной мастерской Гетеанума и были адресованы тем членам Антропософского общества, которые в то время, через несколько месяцев после начала Первой мировой войны, жили в Дорнахе и принимали участие в строительстве Здания.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Шлях аріїв Волинські цілителі Народна медицина і магія українців Хатха-йога. Ілюстрована енциклопедія асан Чотири угоди. Книга толтекської мудрості. Практичний посібник із особистої свободи Велесова книга предків

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.