Іспанська мова для малюків від 2 до 5 років

/ Паперові книги
виховання дітей. книги для батьків навчальна література. педагогіка дошкільнятам іноземні мови для дітей ранній розвиток знайомство з іноземною мовою іспанська
Іспанська мова для малюків від 2 до 5 років
Опис:
Пропонуємо новітню авторську методику вивчення іспанської мови. Працюючи за цим посібником, ваша дитина швидко опанує велику кількість іспанських слів, а також навчиться правильно їх вимовляти.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Європейська система місцевого і регіонального самоврядування та Україна Самотність у мережі Українська мова. Збірник диктантів Чарівна країна Що їдять звірята Пісенна Шевченкіана (до 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.