Історичні матеріяли

/ історична
документ
Історичні матеріяли
Опис:
«Матеріяли, подані в цій книжочці, це історичні матеріяли, про які або цілком не згадують, або згадують лише мимоходом, або передають їх невірно, односторонно спорячі з українцями сторони. Однако ж українська справа домагається тих матеріялів, бо лише порівнянням їх з тим, що чужі сторони говорять, може Український Нарід дошукатися, де слушність. Подані в цій книжочці матеріяли, це головно передрук статей, що були поміщувані в винипежськім «Вістнику» впродовж довшого часу.»

Сюди входять такі теми: 1. Яку віру приняв Володимир Великий; 2 Пpoєкт на знищення Русі; 3. Промова епископа Штросмаєра; 4. Календарний розбій на Різдво у Львові 1583 року.

Доступні формати:

PDF DJVU

читайте також:

Листи «Закордот» в системі спецслужб радянської України: Збірник документів Українське державотворення. Акт 30 червня 1941. Збірник документів і матеріалів Українська ідентичність і мовне питання в Російській імперії: спроба державного регулювання (1847–1914). Збірник документів і матеріалів Українська інтелігенція і влада: Зведення секретного відділу ДПУ УСРР 1927–1929 рр. Українська революція: Документи, 1919–1921

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.