Історичні матеріяли

/ історична
документ
Історичні матеріяли
Опис:
«Матеріяли, подані в цій книжочці, це історичні матеріяли, про які або цілком не згадують, або згадують лише мимоходом, або передають їх невірно, односторонно спорячі з українцями сторони. Однако ж українська справа домагається тих матеріялів, бо лише порівнянням їх з тим, що чужі сторони говорять, може Український Нарід дошукатися, де слушність. Подані в цій книжочці матеріяли, це головно передрук статей, що були поміщувані в винипежськім «Вістнику» впродовж довшого часу.»

Сюди входять такі теми: 1. Яку віру приняв Володимир Великий; 2 Пpoєкт на знищення Русі; 3. Промова епископа Штросмаєра; 4. Календарний розбій на Різдво у Львові 1583 року.

Доступні формати:

PDF DJVU

читайте також:

Єврейське населення та розвиток єврейського національного руху на Буковині в останній чверті XVIII - на початку XX ст.: збірник документів та матеріалів Книга № 001 (1380-1584) Книга № 005 (1427-1506) (вид. 2012) Книга № 005 (1427-1506) Книга № 220. Руська (Волинська) метрика. Книга за 1652–1673 pp. Українська Держава (квітень - грудень 1918 року). Документи і матеріали. У двох томах. Том 1

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.