История и теория религий: конспект лекций

навчальна література. педагогіка школярам і абітурієнтам історія
История и теория религий: конспект лекций
Опис:

Данное издание представляет собой конспект лекций по предмету «История и теория религий». В книге изложены основные вопросы данного курса. Конспект лекций станет незаменимым помощником при подготовке к экзамену или зачету, предназначен для студентов высших и средних учебных заведений гуманитарных специальностей.

Доступні формати:

TXT FB2 EPUB MOBI

читайте також:

Англо-український словник для учнів 1-4 класів Етапи розвитку соціологічної думки На козаку нема знаку. У 4 книгах. Книга 2. Танці Шайтана Збірник основних державних будівельних норм України щодо архітектурного та дизайнерського проектування малоповерхових житлових будинків та їх інтер'єрів Аналіз, моделювання та управління ризиками Теоретичні засади соціальної психології. Системний підхід

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.